Sklep został tymczasowo deaktywowany, prosimy spróbować za kilka dni.
Zaloguj

Wymiana, zwroty i reklamacje

Aby dostarczyć Państwu najwyższy poziom usług, w razie jakichkolwiek niedogodności lub wad zakupionego towaru, zapewniamy możliwość jego wymiany, zwrotu lub reklamacji.

W przypadku każdej z procedur prosimy, aby w pierwszej kolejności przesłali Państwo stosowną informację dotyczącą zwrotu/wymiany/reklamacji poprzez formularz „Zgłoszenie” znajdujący się w karcie zamówienia na Państwa koncie.

ZWROTY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami mają Państwo prawo zwrócić towar zakupiony w PrimaVista.pl w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z dnia 2 marca 2000 . o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. 2002 r., Nr 22 poz. 271 z późn. zm.).

Przesyłka zwrotna

Towar do zwrotu należy odesłać na adres, który otrzymają Państwo od nas w odpowiedzi na powyżej przesłany formularz.

 

 1. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Paczka powinna być wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem.
 2. Zamówienia opłacone bonem podarunkowym nie podlegają zwrotowi, a jedynie wymianie w trakcie ważności bonu.
 3. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania (w tym ubrudzeń po pudrze), musi być pozbawiony zapachu oraz powinien zostać odesłany wraz z oryginalnie przymocowaną kartonikową metką, a także wypełnionym formularzem zwrotu. Towar nie musi być odesłany w oryginalnym opakowaniu.
 4. Zwrot należności odbywa się przelewem na konto bankowe podane na formularzu zwrotu. Zwroty wykonywane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki.
 5. Niedostosowanie się do powyższych zaleceń będzie podstawą nieuwzględnienia zwrotu towaru.
 6. Koszt zwrotu towaru ponosi Kupujący.

WYMIANA

Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury zwrotu i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.

REKLAMACJA

 1. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub usługą “e-przesyłka”. Paczka powinna być wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem.
 2. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 3. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.
 4. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.
 5. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji.
 6. Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.
 7. Koszty odesłania reklamowanego towaru ponosi Kupujący.
 8. Reklamacji nie podlegają:

a) naturalne zużywanie się produktu
b) uszkodzenia mechaniczne
c) wady jawne widoczne w momencie otrzymania paczki, a nie zgłoszone natychmiast po ich stwierdzeniu
d) odbarwienia
e) przemoczenia
f)  wszelkie zdobienia, takie jak cekiny, dżety, koraliki, aplikacje na tkaninie 

 

 

 

 

 

Najczęściej kupowane

Sukienki PrimaVista

W naszym sklepie prezentujemy Wam wysokiej jakości sukienki firmy Numoco. 
Produkty, które oddajemy w Wasze ręce produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Skupiamy się na tym, aby zakupy na PrimaVista.pl były dla Was komfortem i przyjemnością, a asortyment spełniał wszystkie oczekiwania klientek.
W naszym sklepie znajdziecie modne sukienki na każdą okazję: sukienki na wesele, na święta, na sylwestra oraz na studniówkę.
Firma Numoco od lat dba o najwyższe standardy swoich produktów, a my zapewniamy Wam jak najbardziej dogodny sposób dotarcia do odzieży ich produkcji.


Jesteśmy wschodzącą firmą, lecz na pierwszym miejscu stawiamy na zadowolenie klientek oraz wysoką jakość sukienek odpowiadających najnowszym trendom. Dla nas sprzedaż modnych i ekskluzywnych sukienek nie kończy się na wysłaniu towaru. Dbamy o każdą klientkę, stale dostarczając jej informacje o naszych promocjach oraz udzielając rabatów na przyszłe zakupy.
Właśnie dzięki temu PrimaVista cieszy się zadowoleniem klientek.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie